Holmøy Maritime logo

Våre ansatte

Knut R. Holmøy

CEO

76 11 03 33

knut@holmoy.no

Ola Helge Holmøy

Daglig leder i Holmøy Holding

76 11 03 31

ola@holmoy.no

Arne V. Larsen

Administrerende direktør Prestfjord AS

906 55 811

arne.larsen@holmoy.no

Heidi Holmøy

Mannskaps- og personalsjef

76 11 03 47

heidi@holmoy.no

Kay Arne Nygård

Daglig leder Holmøy Maritime

76 11 03 45

kay-arne@holmoy.no

Johnny L. Johansen

Daglig leder Prestfjord

76 11 03 32

johnny@holmoy.no

Roger Simonsen

Daglig Leder Eidsfjord Sjøfarm

76 11 03 38

roger@holmoy.no

Ida M. Holmøy

Konsernutvikler

76 11 03 35

ida@holmoy.no

Hanne Ramstad Johannessen

Administrasjonssekretær

76 11 03 30

hanne@holmoy.no

Kenneth Bjørkmo Kristiansen

IT-ansvarlig

76 11 03 49

kenneth@holmoy.no

Rune Tjønsø

Sales Manager

400 60 774

rune@holmoy.no

Ragnhild S. Berg

Kvalitetsleder konsern

76 11 03 44

ragnhild@holmoy.no

Rolf-Arne Reinholdtsen

Produksjonsleder

76 11 03 46

rolf-arne@holmoy.no

Johan Aronsen

Teknisk inspektør

76 11 03 34

johan@holmoy.no

Robert Jenssen

Teknisk inspektør

76 11 03 36

robert@holmoy.no

Richard Elias Karlsen Holmøy

Økonomi - og lottansvarlig

76 11 03 40

richard@holmoy.no

Brit Elin Ryggvik

Økonomi- og lottansvarlig

76 11 03 37

britelin@holmoy.no

Berit Hegstad

Økonomimedarbeider

76 11 03 39

berit@holmoy.no

Ann-Mari Høgli

Økonomimedarbeider

905 71 918

annmari.hogli@holmoy.no

Mats Kjørstad

Daglig leder Holmøy Fryseterminal

91 85 57 38

mats@holmoy.no

Leif Karl Hansen

Driftsleder Holmøy Fryseterminal

76 13 40 01

post@fryseterminalen.no

Karl Hugo Knutsen

Lagermedarbeider

karlhugo@holmoy.no

Tore Jobsen

Vaktmester- og sjåfør

tore@holmoy.no

Thomas Antonsen

Vaktmester

thomas@holmoy.no

Elisabeth Akça

Kantineansvarlig

elisabeth@holmoy.no

Iwona Krych

Kantine / Renhold

Ingrid Holmøy

Kantineansvarlig

ingrid@holmoy.no

Børge Holm

Daglig leder Holmøy Produkter

76 11 03 42

borge@holmoy.no

Linda Bertheussen

HR-Leder Holmøy Produkter

991 55 209

linda@holmoy.no

Kato Lund

Teknisk Leder Holmøy Produkter

909 99 195

kato@holmoy.no

Merete Breines

Kvalitetsleder Holmøy Produkter

906 19 993

merete@holmoy.no

Frode Steffensen

Produksjonsleder Holmøy Produkter

453 94 768

frode.steffensen@holmoy.no